Paskolų refinansavimas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Paskolų refinansavimas taip pat greitai išpopuliarėjo kaip ir greitieji kreditai.

Paskolų refinansavimas
Paskolų refinansavimas

Tik vienas skirtumas tai kaip gelbėjimosi ratas prisirinkus netinkamų kreditų, ir norint pakeisti mokėjimo sumą ar terminą. Paskolų refinansavimas tai jeigu jūs turite keletą paskolų tai galite sujungti jas visas į vieną, arba jūsų dabartinės paskolos mokėjimo suma netenkiną norite sumažinti arba padidinti sumą.

Aišku dabar nešnekėsime apie bankų paskolas ar kreditų unijų, nes su bankais ir kredito unijomis dar galima susitarti, bet tik ne su greitųjų kreditų įmonėmis. Tad kaip ir minėjau aukščiau, paskolų refinansavimas pasiekė tokį pat bumą kaip ir greitieji kreditai prieš keletą metų. Nes tai pagrinde vienintelis būdas atsikratyti greitųjų kreditų ir sumažinti įmokos dydį.

Siūlau refinansuoti savo paskolas vienoje iš šių įmonių:

finbee – žmonės žmonėms tai čia greičiausiai galimą reginansuoti savo paskolą geriausiomis sąlygomis.

Manopaskola – jeigu kas nors neišdegtų su finbee rinkčiausi šia kredito uniją refinansuoją paskolas geromis sąlygomis.

Šios dvi įmonės jums tikrai padės refinansuoti paskolą geriausiomis sąlygomis, ir padės tašką didelėms įmokoms arba sujungs kelias paskolas į vieną.

Kodėl išpopuliarėjo paskolų refinansavimas

Nes dar prieš kelis metus greitųjų kreditų įmonės dalino paskolas į kairę į dešinę nelabai žiūrėdamos į žmonių mokumą, išduodavo bet kam. Bet paskui Lietuvos bankas sugriežtino paskolų išdavimą ir dabar greitieji kreditai išduoda paskolas atsakingiau, bet nuo seniau yra daug žmonių paėmusių paskolų su didelėmis palūkanomis arba keliuose įmonėse todėl paskolų refinansavimas ateina į pagalbą. Na bet nesakau, kad ir dabar negalima paimti tokios paskolos, kurios vėliau nenorėtume refinansuoti tad skolinkitės atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *