Įmonė:Palūkanos:BVKKMN:Terminas:Teikiam paraišką:
Palūkanos: nuo 6.41%BVKKMN: nuo 13.77%Terminas: nuo 12 iki 60 mėn.
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 8 %BVKKMN: nuo 17.76 %Terminas: nuo 3 iki 60 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 24.65%BVKKMN: nuo 44.59%Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 37.37 %BVKKN: nuo 50.19 %Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 32,54 %BVKKN: nuo 43,04 %Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą

Refinansavimas be turto įkeitimo

Refinansavimas be turto įkeitimo
Refinansavimas be turto įkeitimo

Refinansavimas be turto įkeitimo suteikia galimybę žmonėms sumažinti savo paskolos palūkanas net ir tuo atveju, jei jie neturi jokio turto kurį galėtų užstatyti.

Jei dar nežinote kas yra refinansavimo paslaugos, tačiau turite paskolą ir esate susidomėję galimybe pagerinti savo finansine padėtį be didelio vargo, prašome skaityti šį straipsnį toliau. Jame trumpai paaiškinsime kas yra refinansavimas, kokia tokios paslaugos nauda jums ir kaip gauti refinansavimo paslaugą.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kad refinansavimas be turto įkeitimo yra tokia pati paskola.

Kokią jūs turite dabar, tik suteikiama šiek tiek geresnėmis sąlygomis ir nereikalauja jokio turto kaip užstato, todėl jos prieinamumas yra kur kas didesnis.Jei nusprendžiate refinansuoti savo paskolą, jums paprasčiausiai reikia kreiptis į tokias paslaugas teikiančia įmonę (banką ar kredito uniją), kurie tiesiog nuperka iš jūsų įsiskolinimą ir sumoka pinigus, kuriuos esate skolingas. Nuo šio momento jūs tampate skolingi būtent refinansavimą suteikusiai įmonei. Klausiate, kaip visa tai veikia ir kokia prasmė perleisti savo paskolą kitai įmonei? Na, viskas labai paprasta – keičiantis ekonominei situacijai ir rinkos diktuojamoms sąlygoms, keičiasi ir įvairūs parametrai, tokie kaip paskolų palūkanos ar jų lankstumas. Kaip bebūtų gaila, dauguma paskolų sutarčių yra pasirašomos labai statiškai, todėl paskolos sąlygos nesikeičia keičiantis ekonominėms aplinkybėms. Tai reiškia, kad net ir per pusę sumažėjus palūkanų normai, jūs turėtumėte mokėti tiek pat, kiek parašyta jūsų sutartyje. Viskas pasikeičia tada, kai į žaidimą įžengia refinansuotojai, atiduoda jūsų paskolą ir pritaiko jūsų paskolai naujas sąlygas. Taip abi pusės tampa nugalėtojais – klientai yra patenkinti nes moka mažesnes palūkanas ir jiems palankesniu mokėjimo grafiku, tokiu būdu sutaupydami pinigus bei pagerindami savo finansinę situaciją, o refinansavimo paslaugas teikianti įmonė savo ruožtu gauna naują klientą ir pasiima procentinę dalį, priskaičuotą nuo palūkanų.

Refinansavimas be turto įkeitimo dažniausiai aktualus tuomet, kai žmonės neturi nusipirkę turto, o tiesiog pasiemė vartojamają paskolą ir jos refinansavimui neturi užstato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *