Paskolų Refinansavimas

Įmonė:Palūkanos:BVKKMN:Paslaugos:Terminas:Teikiam paraišką:
Palūkanos: nuo 6.41%BVKKMN: nuo 13.77%Refinansavimas
Vartojimo Paskolos
Paskolos, Kreditai
Terminas: nuo 12 iki 60 mėn.
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 8 %BVKKMN: nuo 17.76 %Refinasavimas
Vartojimo Paskolos
Kreditai, Paskolos
Terminas: nuo 3 iki 60 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 24.65%BVKKMN: nuo 44.59%Refinansavimas
Vartojimo Paskolos
Paskolos, Kreditai
Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 49 %BVKKN: nuo 63 %Refinansavimas
Vartojimo Paskolos
Paskolos, Kreditai
Terminas: nuo 3 iki 36 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 32,54 %BVKKN: nuo 43,04 %Refinansavimas
Vartojimo Paskolos
Paskolos, Kreditai
Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą

Kadangi domitės šiomis paslaugomis, tikriausiai jau esate susipažinę su tuo, kas yra refinansavimas.

Refinansavimas internetu yra visiems prieinama paslauga – jums tereikia interneto prieigos bei kompiuterio. Net jei kalba sukasi apie itin didelę paskolą, pvz būsto kreditą, visas procesas taip pat gali būti apdorojamas internetu, nekeliant kojos iš savo namų. Taip ne tik sutaupysite laiko, kurį reikėtų paaukoti kelionėms į įvairias refinansavimo įstaigas ar stovint eilėse, bet ir pinigų, nes dažnai pildant paraiškas internetu, klientams yra pasiūlomos geresnės sąlygos.

Refinansavimo internetu procesas

Visų pirma, norėdami refinansuoti savo paskolą, turėsite pateikti specialią paraišką su pageidavimu gauti šią paslaugą. Kadangi šiais laikais viskas yra pilnai automatizuota ir orientuota į kliento patogumą, tai neužims daug laiko ir nereikalaus sudėtingų operacijų. Dauguma refinansavimo paslaugas siūlančių įmonių netgi palengvina klientų situaciją dar prieš pateikiant paraišką – preliminariai apskaičiuoja, ar refinansavimo paslauga yra įmanoma ir kokie finansiniai rodikliai joje atsispindės. Viskas ką jums, kaip klientui, reikia padaryti, tai tiesiog atsakyti į kelis paprastus klausimus – kokio dydžio jūsų paskola, koks paskolos laikotarpis, kokių kitų finansinių įsipareigojimų turite, kokios jūsų mėnesinės pajamos ir pan., bei nusiųsti šiuos duomenis. Banko ar kredito įstaigos darbuotojai savo ruožtu susisieks su jumis taip, kaip jums patogu ir suteiks visą informaciją apie refinansavimo galimybes jūsų konkrečioje situacijoje. Tuomet galėsite viską ramiai apsvarstyti ir įvertinti, o priėmę sprendimą, pereiti prie kito žingsnio – paraiškos teikimo.

Paraiškos teikimas taip pat nėra labai sudėtingas, kaip ir visas refinansavimas internetu.

Jums vėlgi reikės užpildyti formas su įvairiais duomenimis apie savo finansinę situaciją ir paskolas bei prisegti reikiamus dokumentus. Kojos iš namų jums kelti neprireiks – visos reikalingos pažymos ir dokumentai pasiekiami internetu. Taip pat, reikės prisegti ir savo kredito istoriją. Štai ir viskas, dabar jums belieka laukti atsakymo iš refinansavimą teikiančios įmonės. Tai gali užtrukti nuo 1 iki 3 dienų, o patvirtinus jūsų paraišką, refinansavimas bus atliktas automatiškai ir jums nebereikės niekuo rūpintis ir atlikti jokių papildomų veiksmų.