Įmonė:Palūkanos:BVKKMN:Terminas:Teikiam paraišką:
Palūkanos: nuo 6.41%BVKKMN: nuo 13.77%Terminas: nuo 12 iki 60 mėn.
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 8 %BVKKMN: nuo 17.76 %Terminas: nuo 3 iki 60 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 24.65%BVKKMN: nuo 44.59%Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 37.37 %BVKKN: nuo 50.19 %Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 32,54 %BVKKN: nuo 43,04 %Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą

Skubus kreditas – skubantiems žmonėms

Skubus kreditas skubantiems žmonėms tai ypač aktualu šiais laikais. Kai gyvenimas juda beprotišku ritmu nėra

skubus kreditas
skubus kreditas

kada vaikščioti po bankus ar įmones. Taip pat dabar jau nėra prabanga internetas, kompiuteriai ar išmanūs įrenginiai. Tad ir kreditai persikėlė į internetinę erdve. Taip palengvindami kredito gavimą. Internetų galite teikti paraiškas gauti kreditą įvairioms įmonėms. Taip pat vienu metu galite teikti paraiškas kelioms įmonėms ir taip išsirinkti geriausia kreditą. Kur jus tenkins mėnesio įmokos palūkanos ir kiti kredito mokesčiai. Kadangi jūs perkate paslaugą už kuria mokate mokėdami palūkanas ir kitus mokesčius.  Tad rinkitės iš labiausiai naudingo varianto.

Skubus kreditas internetu visiems žmonėms atitinkančius kelis reikalavimus.

  • Esate dirbantis asmuo
  • Esate išdirbę daugiau nei 3 mėnesius vienoje darbovietėje
  • Turite 18 ir daugiau metų
  • Neturite antstolių
  • Neturite kitu kreditų *
  • Jūsų pajamos nėra pašalpos

* Jeigu turite kitu kreditų ar įsipareigojimų jų bendra suma negali viršyti 40 procentų nuo jūsų grynųjų pajamų.

Kiek daug nereikia kad gauti kreditą internetu. Tačiau dabar visur tokie reikalavimai ir kaip buvo ankščiau,  kad bedarbiai, gaunantys pašalpas žmonės gaudavo paskolas. Ir paskui nesugebėdavo jų mokėti ir taip įklimpdavo į dar didesnes skolas. Tad Lietuvos Bankas sugriežtino kreditų išdavimo sąlygas ir jų turi laikytis visos kredito įmonės, kitaip bus baudžiamos. Todėl dabar visuose kredito įmonėse reikės praeiti patikrinimą, pas vienus nueiti į paypost vekseli pasirašyti pas kitus į maxima. Tad tai užtrunka šiek tiek daugiau laiko nei ankščiau kaip teigdavo kredito įmonės kreditai per 15 minučių. Bet ir vartotojams yra iš to naudos jeigu jūs turite atitikti tam tikrus reikalavimus ir jie yra visuose įmonėse panašūs, už tai jūs turite galimybę gauti kreditą mažiausią kainą. Bet nereiktų pamiršti vis  tiek lieka pas vienus didesni reikalavimai pas kitus mažesni, tad kad apsidrausti pildykite paraiškas keliuose įmonėse. Taip padidinsite savo galimybes gauti kreditą. O jeigu net ir kelios įmonės patvirtins jūsų paraiškas jūs turėsite progą pasirinkti jums labiausiai tinkanti kreditą, pigiausią kreditą.

Tad po visų Lietuvos banko sudrausminimų greitųjų kreditų kaip ir nebeliko, nes gauti kreditą per 15 minučių kebliau nei buvo ankščiau. Bet įmanoma, neįmanoma dabar tik paimti kreditą bedarbiams ir žmonėms gaunantiems pašalpas. Ne tiek gaunantiems pašalpas tiek kiek jeigu pašalpos pagrindinės pajamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *