Greitieji Kreditai

Greitieji kreditai tai lengvas ir greitas būdas gauti pinigų kai jums to reikia.

Greitieji kreditai asocijuojuosi su neigiama reakcija, nes tai įteigė tiek televizijos laidos tiek spaudos straipsniai. Tačiau iš tikrųjų yra priešingai tai pagalbos ranka prireikus skubiai pinigų ir kai nėra šalia daugų ar artimųjų kurie galėtų paskolinti pinigų tai jums padės greitieji kreditai. Tai kreditai nedidelėmis sumomis gan trumpam laikui nuo mėnesio iki kelių.

ĮmonėSumaTerminasMPN / BVKKMNSkolinamės
Nuo 100 €
iki 5000 €
Nuo 3 mėn
iki 36 mėn
Palūkanos nuo : 49 %
BVKKMN nuo : 63 %

Gauti kreditą
Nuo 100 €
iki 1000 €
Nuo 3 mėn
iki 48 mėn
Palūkanos nuo : 32,54 %
BVKKMN nuo : 43,04 %

Gauti kreditą
Nuo 500 €
iki 5000 €
Nuo 3 mėn
iki 48 mėn
Palūkanos nuo : 37.37 %
BVKKMN nuo : 50.19 %

Gauti kreditą
Nuo 50 €
iki 5000 €
Nuo 3 mėn
iki 48 mėn
Palūkanos nuo : 29.75 %
BVKKMN nuo : 53.83 %

Gauti kreditą
Nuo 100 €
iki 5000 €
Nuo 3 mėn
iki 48 mėn
Palūkanos nuo : 46.4 %
BVKKMN nuo : 33.82 %

Gauti kreditą
Nuo 50 €
iki 300 €
Nuo 14 d.
iki 30 d.
Palūkanos nuo : 74.56 %
BVKKMN nuo : 140.30 %

Gauti kreditą

O tos kalbos, kad greitieji kreditai sugriovė gyvenimus, žmonės prarado namus t.t Tai pabadykite būsto kreditą ar koki kitą kreditą paimti ir jo negražinkite tai jums sugriaus gyvenimą irgi.

Kas tie greitieji kreditai ?

Tai smulkus kreditai kuriuos žmonės ima pritrūkus nedaug pinigų  naujam pirkiniui ar šiek tiek pinigų iki algos. O jie greitieji kreditai nes jūs gausite pinigus į savo sąskaita per 15 minučių nuo paraiškos užpildymo. Jums tereikia išsirinkti sau tinkamą kredito įmonę joje užsiregistruoti ar kitaip tariant pateikti kredito paraišką. Taip pat norint gauti greitąjį kreditą internetu jums reikės banko sąskaitos, nes pinigai bus pervest į ją. O dar reiktų turėti kelis centus sąskaitoje, nes reikės pervesti vieną centą kredito įmonei, taip jūs patvirtinsite savo tapatybę ir banko sąskaita.

Ar aš galiu paimti greitąjį kreditą?

Visi Lietuvos piliečiai turintis daugiau nei 18 metų dirbantys ir turintis pastovias pajamas gali gauti greitąjį kreditą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į greitojo kredito dydį jis negali viršyti jūsų algos 40 procentų. O jeigu reikėtų didesnės sumos tada imkite keliems mėnesiams taip sumažės mėnesio įmoka ir jūs galėsite paimti didesnę sumą. Nes 40 procentų taisyklė galioja mėnesio įmokai. O dažniausiai greitieji kreditai imami kelioms dienoms mėnesiui,  ir gali viršyti jūsų 40 procentų. Čia Lietuvos bankas įjungė tokį saugiklį tiems kurie susigriovė gyvenimus per greituosius kreditus. Tačiau manau kiekvienas žmogus turi įvertinti savo galimybes ir nešti atsakomybę už savo veiksmus. Kurie žmonės ima kreditus atsakingai tai jie gražins ar tai būtų greitasis kreditas ar vartojimo kreditas ar koks nors kitas kreditas. Viskas priklauso nuo žmogaus skolinkitės atsakingai.