Įmonė:Palūkanos:BVKKMN:Terminas:Teikiam paraišką:
Palūkanos: nuo 6.41%BVKKMN: nuo 13.77%Terminas: nuo 12 iki 60 mėn.
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 8 %BVKKMN: nuo 17.76 %Terminas: nuo 3 iki 60 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 24.65%BVKKMN: nuo 44.59%Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 37.37 %BVKKN: nuo 50.19 %Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą
Palūkanos: nuo 32,54 %BVKKN: nuo 43,04 %Terminas: nuo 3 iki 48 mėn
Gauti kreditą

Vartojamosios paskolos internetu

vartojamosios paskolos internetu
vartojamosios paskolos internetu

Prireikė vartojamosios paskolos asmeninėms, šeimos ar ūkio reikmės, jūs galite paraišką užpildyti internetu, taip sutaupysite laiko ir tai bus daug patogiau negu vaikščiodami iš banko į banką, kredito unijas ar kitas paskolas išduodančias įmones.

Žmonės dairosi vartojamosios paskolos internetu kai reikia didesnės paskolos sumos. Tad kiekvienas vartotojas jau nusprendęs paimti vartojamąją paskolą reikia susirasti paskolą tinkamomis sąlygomis. Ir kaip visad šiais laikais ateina į pagalbą internetas. Mes jums siūlome vartojamąsias paskolas šių įmonių:

FINBEE – žmonės skolina žmonėms palÅ«kanos nuo 10 procentų BVKKMN 19.48 procentai.
SAVY – taip pat žmonės skolina žmonėms palÅ«kanos nuo 6 procentų BVKKMN 15.88 procentai.
BOBUTĖS PASKOLA – paskolų įmonė palÅ«kanos nuo 39 procentų BVKKMN 46.89 procentai.
SMSPINIGAI – paskolų įmonė palÅ«kanos nuo 39.34 procentų BVKKMN 48.06 procentų.
CREDIT24 – palÅ«kanos nuo 60.62 procentų BVKKMN 82 procentų.

Čia parodytos mažiausios palūkanos ir BVKKMN, imti duomenis imant didžiausias leidžiamas sumas ir ilgiausiam terminui, tačiau iš viso šito galima susidaryti bendrą vaizdą kas kokioms įmonėms labiausiai rupi.

Taip pat vartojamąsias paskolas internetu suteikia ir visi Lietuvos bankai, tačiau yra limitas sumai.

Daugumai vartojamosios paskolos paraiškos išnagrinėjamos tą pačia dieną, bet kartais užtrunka iki kelių dienų, o bankuose ir iki savaitės o kartais ir ilgiau. Bet visuose gausite atsakymą telefonu, ir nereikės mintį bankų ar unijų slenksčius. Bet kai kuriais atvejais gali tekti nuvykti ir į įmonės padalinį ar uniją pasirašyti sutartį. Bet dažniausiai užtenka viską susitvarkyti internetu, ir gaunate pinigus į savo banko sąskaita.

Vartojamosios paskolos internetu greita, patogu, saugu. Skolinkitės atsakingai.

Dauguma vartotoju galvoja, kad vartojimo paskolos internetu bankai teikia pigiau. Tačiau šiuo metu po paskolų išdavimo sugriežtinimo, galima surasti įmonių kurios ne ką didesnėmis palūkanomis išduoda paskolas. PVZ:. tokios platformos kaip žmonės žmonėms vartojamąsias išduoda palankiomis sąlygomis, kartai palankesnėmis sąlygomis nei bankai. Tačiau vartojimo paskolų kainos yra labai panašios tokiose platformose. Taip pat neriktų pamiršti, kad jeigu jums nesuteikė paskolos bankas. Jūs galite pildyti paraiškas internetu kituose įmonėse, ir taip padidinsite galimybę gauti vartojimo paskolą. Nes bankuose išduodamos griežčiau paskolos, tačiau jeigu skubiai pinigų reikia vartojimo paskolos pildykite paraišką internetu paskolai gauti. Galbūt mokėsite truputi didesnes palūkanas tačiau jūs gausite vartojimo paskolą.

Vartojamosios paskolos internetu kam išduodamos ir kaip ?

Šios paskolos išduodamos visiems Lietuvos respublikos gyventojams vyresniems nei 18 metų ir turintiems nuolatines pajamas. Ir tos pajamos neturėtu būti pašalpos. Taip pat turite būti išdirbę ne mažiau nei 3 mėn vienoje darbovietėje. Taip pat vartojimo paskolos išduodamos ir jau turintiems paskolas, tačiau jūsų esamų įsipareigojimų neturėtų bendros įmokos 40 procentų nuo jūsų gaunamu pajamų į rankas. Vartojimo paskolų palūkanos yra vienos iš mažiausių, mažesnės paskolos tik būsto, ir lizingo. Tad jeigu jums prireikė didesnės paskolos tai tik vartojimo, nes tai mažiausios palūkanos. Tokios paskolos kaip greitieji kreditai nėra variantas jums, nes palūkanos didžiulės ir gražinimo terminai trumpi. Tad jūs permokėsite žymiai daugiau negu paėmę vartojimo paskolą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *